گالری ما

اطلاعات تماس

هزینه طراح داخلی چقدر است

وقتی نوبت به دکوراسیون منزل می رسد ، می توان به راحتی خسته شد. با طراحی اتاق به اتاق و گزینه های بسیار زیاد این خستگی چند برابر میشود،به همین دلیل از یک طراح داخلی می تواند بهرمند شوید و این کار راهی عالی برای ایجاد فضای رویایی شما باشد.اما هر حرفه ای دارای برچسب قیمت است ، بنابراین مطمعنید که توانایی پرداخت آن را دارید؟ اگرچه استخدام یک متخصص برای کمک به ایجاد فضاهای ایده آل خود لزوماً ارزان نیست ، اما در طولانی مدت می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند ( به خصوص اگر شما اهل خرید یک وسیله هستید و از لحظه ورود به خانه خود پشیمان می شوید.)

قبل از تصمیم به استفاده از طراح داخلی ، درک مسائل مالی مهم است. در اینجا ، ما همه آنچه را که باید در مورد هزینه های مرتبط بدانید  آورده شده تا در تصمیم گیری مناسب شما کمک کنیم.

هزینه طراح داخلی

هزینه واقعی یک طراح داخلی چقدر است؟

مهمترین نکته ای که باید بخاطر بسپارید این است که هزینه یک طراح داخلی بر اساس محل زندگی شما و میزان نیازهای طراحی شما بسیار متفاوت خواهد بود. همانند اکثر سرویس های حرفه ای ، شما همیشه می توانید خرید کنید و قیمتهای متفاوت دریافت کنید ، اما مهم است که به خاطر داشته باشید آنچه را که برای آن هزینه پرداخت میکنید به همان شکلی که خواسته اید دریافت می کنید.(همیشه فقط ارزانی ملاک تصمیم گیری نباشد)

طراحان داخلی معمولاً به یکی از دو روش هزینه پروژه را تعیین می کنند: نرخ ثابت یا بر اساس ساعت. باز هم ، این به حرفه ای که با آن کار می کنید و فضایی که می خواهید طراحی شود بستگی خواهد داشت. اگر به طور ساعتی یک طراح داخلی استخدام می کنید ، این کار نوسان قیمتی دارد و بستگی به طراح و نوع پروژه و موقعیت شما دارد.

وقتی صحبت از هزینه ثابت طراح داخلی می شود ، اندازه خانه شما و نوع طراحی شما قیمت نهایی را تعیین می کند. معمولا شرکتهای طراحی داخلی 15 تا 25 درصد از هزینه پروژه شما را دریافت میکنند.

هزینه طراح داخلی

چه چیزی با یک طراح داخلی دریافت می کنید؟

روش های مختلفی برای کار با یک طراح داخلی وجود دارد. به عنوان مثال ، می توانید تصمیم بگیرید در یک پروژه واحد با آنها مشورت کنید. بگویید که شما یک کاناپه خاص را دوست دارید ، اما واقعاً در تلاش هستید که آن را با صندلی های آسان مناسب جفت کنید یا نمی دانید چه نوع فرشی بهترین عملکرد را در خانه شما دارد. در اینجا ، و او به شما کمک می کند تا به ایده هایی برای رفع این نیاز خاص خود برسید.

همچنین میتوانید با یک طراح داخلی بنشینید و به او بگویید چه چیزی را دوست دارید ، چه چیزی را دوست ندارید ، چه احساسی را می خواهید ایجاد کنید و موارد دیگر. آنها با در نظر گرفتن این ایده ها به جلو حرکت می کنند و گزینه هایی را ارائه می دهند که کاملاً در فضای شما کار می کنند. هرچه فضا بزرگتر یا غیرمعمول باشد ، ممکن است برای تهیه یک طراحی مناسب مدت بیشتری طول بکشد و مطمعنا هزینه شما بالاتر میرود.

شما همچنین می توانید یک طراح داخلی استخدام کنید تا به شما در بازسازی پروژه کمک کند. به عنوان مثال اگر حمام اصلی خود را تغییر می دهید ، یک طراح داخلی می تواند به شما کمک کند شیرآلات مناسب یا کفپوش خود را انتخاب کنید.

هزینه طراح داخلی

آیا یک طراح داخلی مبلمان می خرد؟

اینکه طراح داخلی مبلمان شما را خریداری کند یا نه ، معمولاً به خود شما بستگی دارد. می توانید از طراح خود بخواهید که برای هر قطعه چند گزینه خاص ارائه دهد و سپس در صورت تمایل می توانید آنها را به تنهایی خریداری کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند تا انتخاب نهایی و خرید دلخواه را انجام دهید.

گزینه دیگر اجازه دادن به طراح داخلی شما برای خرید مبلمان از فروشندگانی است که با آنها کار می کند. اغلب اوقات ، طراحان داخلی روابط خاصی با فروشندگان خاص دارند و می توانند تخفیفی را برای شما به وجود آورند که در غیر این صورت ممکن است در دسترس شما نباشد. شما بودجه را تعیین می کنید و طراح شما قطعاتی را پیدا می کند که در محدوده شما باشند. این گزینه می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند و به طراح داخلی شما این امکان را می دهد تا قطعات سفارشی متناسب با فضای شما را سفارش دهد.

اگر قصد استخدام یک طراح داخلی را دارید ، مهم است بدانید که قطعا این کار هزینه دارد، اما همانطور که گفته شد ، کار با یک طراح برای ایجاد فضای رویایی شما جدا از اینکه بهترین کار ممکن انجام میشود همچنین در طولانی مدت در هزینه شما صرفه جویی نیز می کند و زیرا شما و طراح اطمینان حاصل می کنید که دکوراسیون خانه شما به مناسبترین شکل است.

هزینه طراح داخلی

admin

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *