گالری ما

اطلاعات تماس

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه قلب هر خانه است و طراحی دکوراسیون آشپزخانه برای خانم ها بسیار مهم است زیرا دکوراسیون آشپزخانه روی دکوراسیون خانه تاثیر میگذارد، اولین چیزی که در دکوراسیون آشپزخانه به چشم میخورد کابینت ها هستند.

کابینت ها مهم ترین ملزومات آشپزخانه اند و با توجه به سبک معماری آشپزخانه های امروزی کاملا از تمام نقاط منزل قابل دید هستند پس باید اصولی و حرفه ای دست به انتخاب کابینت آشپزخانه بزنید.

دکوراسیون آشپزخانه

کابینت های آشپزخانه امروزه از تنوع بالایی برخوردار هستند از نظر جنس، رنگ و مدل. کابینت های مدرن در انواع ام دی اف، های گلاس، ممبران و … وجود دارند که انتخاب آن ها سلیقه ای است اما کابینت های هایگلاس طرفداران بیشتری دارند.

آشپزخانه مکانی است که در آن خاطرات ساخته می شود. چشم زدن به اولین نقاشی کودک ، باز کردن یک کارنامه بی نقص یا اعلامیه نامزدی ، اغلب به یک کتری سوت زده اتفاق می افتد. تعجب آور نیست که یک آشپزخانه دلپذیر یکی از جاذبه های پر فروش خانه و لذت بخشی برای همه کسانی است که در آن رفت و آمد می کنند.

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه قدیمی

در مورد تغییر دکوراسیون آشپزخانه گزینه های جدید زیادی برای خانه های قدیمی وجود دارد که باید تعویض شود که شامل کابینت ، لوازم خانگی و دیوار پوش ، نورپردازی و… که به شما امکان می دهد آشپزخانه ای مدرن با احساس سفارشی مخصوص برای حفظ ظاهر و احساس خانه کلاسیک خود ایجاد کنید.

دکوراسیون آشپزخانه

طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه

 در اولین گام شما باید سبک کلی و غالب آشپزخانه را تعیین کنید و پس از آن ادامه کار را انجام دهید. بعد از اینکه سبک دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما مشخص شد باید کابینت ها را متناسب با آن خریداری کنید.

حالا نوبت ظرف ها و وسایل مورد نیاز آشپزخانه و میز ناهار خوری است که باید خریداری شود و در سر جای خود گذاشته شوند و چیدمان این وسایل اهمیت ویژه ای دارد چون باید علاوه بر این که وسایل مورد نیاز دم دست شما باشند تا آشپزی و پذیرایی به راحتی انجام شود، لازم است که زیبایی و نظم آشپزخانه کاملا رعایت شود تا با حجم وسیله های زیادی که در این قسمت وجود دارد نامنظمی در این قسمت دیده نشود، زیرا در آشپزخانه ها نا منظم بودن وسایل باعث می شود که خانه هم به صورت نامنظم مشاهده شود مخصوصاً آشپزخانه های امروزی که معمولاً اپن ساخته می شود.

دکوراسیون آشپزخانه

انتخاب کابینت ها برای یک آشپزخانه و همچنین میز و صندلی و یخچال و گاز و غیره کار آسانی نیست خصوصا اگر فضای شما کوچک باشد. زیرا باید تمام این وسایل طوری خریداری شوند که هم پاسخگوی نیاز شما باشند و هم از نظر هزینه با پولی که شما در اختیار دارید جور باشد.

بعد از این مرحله،  انتخاب سنگ یا صفحه ای که روی کابینت ها قرار می گیرد اهمیت پیدا می کند زیرا تنوع محصولات در این زمینه خیلی زیاد شده است و انتخاب مورد مناسب از بین انواع آنها کار سختی است.

دکوراسیون آشپزخانه

در اینجا ایده های برای دکوراسیون آشپزخانه آورده شده است که دیوارهای آشپزخانه شما را از خستگی به الهام می رساند:

نقطه کانونی دکوراسیون آشپزخانه

سعی کنید دکوراسیون آشپزخانه فعلی خود را همانطور که بازدیدکننده برای اولین بار مشاهده می کند، ببینید. وارد آشپزخانه خود شوید و به آنچه متوجه می شوید فکر کنید. آیا اولین چیزی که دوست دارید می بینید؟ اگر نه ، ترجیح می دهید اول به چه چیزی توجه کنید؟ آن نقطه و نزدیکترین دیوار را نقطه کانونی خود قرار دهید.

نقاط کانونی چشم نواز هستند و از نظر بصری شما را جذب میکنند. در مقایسه با بقیه آشپزخانه ، نقطه کانونی پررنگ و منحصر به فرد است.

برای ایجاد یک دیوار کانونی در آشپزخانه خود ، یکی از این تکنیک ها را امتحان کنید:

– دیوار کانونی خود را در سایه پررنگی که برای پالت سه رنگ آشپزخانه خود انتخاب کرده اید رنگ آمیزی کنید.

– یک قطعه بزرگ هنری را روی دیوار کانونی آویزان کنید.

– از بافت طرح دار استفاده کنید یا کاغذ دیواری به رنگ پر جنب و جوش استفاده کنید.

دکوراسیون آشپزخانه

شلف و قفسه آخرین روند در دکوراسیون دیوار آشپزخانه

اگر دکوراسیون آشپزخانه خود را با رنگ های تازه و مد به جلو و یک دیوار کانونی به روز کرده اید، وقت آن است که لایه ها را اضافه کنید.

آخرین روند در طراحی آشپزخانه ، قفسه بندی باز  به جای کابینت است. این شکل با ایجاد فضای بصری آشپزخانه را سبک می کند ، اما شما را ملزم می کند که تمام ظروف و لوازم تطبیق داده شده را در تعداد کمتری از کابینت ها پنهان کنید.

به جای کابینت های بالایی ، با قرار دادن یک یا دو قفسه شناور در فضای باز ، سعی کنید دکور دیوار آشپزخانه خود را به روز کنید. دیوار قفسه های شناور به سبک های مختلفی ارائه می شوند و نصب آنها آسان است.

دکوراسیون آشپزخانه

طراحی دیوار آشپزخانه با دقت تنظیم شده

با افزودن جلوه هایی از شخصیت ، آشپزخانه خود را از هم جدا کنید. مجموعه های دیوار گالری در بین طراحان و مجلات محبوب هستند زیرا منحصر به فرد هستند و یک دیوار خسته کننده را جالب می کنند. اشیا مورد علاقه را با هم جمع کرده و از آنها به عنوان تزیین دیوار آشپزخانه استفاده کنید.

آینه ها هیچ قانونی برای طراحی دیوار گالری آشپزخانه وجود ندارد. جایگذاری متقارن ، الگو یا سبک آزاد همه روش های خوبی هستند. برای صرفه جویی در وقت، مجموعه خود را قبل از حلق آویز روی زمین ترتیب دهید تا بهترین فاصله معلوم شود.

دکوراسیون آشپزخانه

دیوار آشپزخانه خود را با رنگ تخته سیاه شخصی کنید

یک قوطی رنگ تخته سیاه ، ارزان و راهی عالی برای پوشاندن دیوار در آشپزخانه شما است. رنگ سیاه یک دیوار جسورانه و چشم نواز است و زمینه مناسبی برای هنر گچی شما است که همیشه در حال تغییر است.

دکوراسیون آشپزخانه منازل ایرانی

در خانه های ایرانی آشپزخانه قسمت مهم و جذاب ماجراست و خانم های خانه دار حساسیت زیادی در خرید وسایل و چیدمان دکوراسیون آن دارند. جای قرار گرفتن یخچال و گاز و ماشین لباسشویی و چیدمان داخل کابینت ها و انتخاب رنگ آن ها اهمیت زیادی دارد. بزرگ و کوچک بودن آشپزخانه در طراحی دکوراسیون داخلی آن تاثیر گذار است و اینکه چه فضایی در اختیار شما قرار دارد در نوع خرید وسایل و چیدمان آن ها تأثیرگذار خواهد بود.

دکوراسیون آشپزخانه

خرید وسیله ی آشپزخانه متناسب با سبک اصلی خانه اهمیت خاصی دارد، یعنی اگر دکوراسیون مدرن را انتخاب کردید و از رنگ های ساده و خنثی مثل سفید و طوسی برای دیوارها استفاده کردید از وسایلی که در دکوراسیون سنتی استفاده می شود مانند وسایل برنزی و یا پر زرق و برق استفاده نکنید و حتی فرشی که در آشپزخانه استفاده می کنید و یا پرده ها باید با سبک کلی دکوراسیون مطابقت داشته باشد تا باعث زیباتر شدن فضای آشپزخانه شما شود.

دکوراسیون آشپزخانه

 در دکوراسیون ایرانی فرش نیز حضور دارد و در زیبایی آشپزخانه و هر قسمت دیگر خانه اهمیت زیادی دارد و طرح های خیلی شلوغ برای فرش انتخاب نکنید چرا که این شلوغی باعث کوچکتر به نظر رسیدن محیط می شود.

تنوع وسایل خانه و آشپزخانه به علت تقاضای بالای مشتری بسیار زیاد است و از بابت خرید نگرانی نداشته باشید، زیرا با هر سلیقه و بودجه ای می توانید بالاخره یک دکوراسیون زیبا داشته باشید.

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه مدرن

برای داشتن یک آشپزخانه مدرن باید نکات مختلفی را مد نظر قرار دهید و اولین چیزی که در این قسمت باید به آن توجه داشته باشید، داشتن یک ظاهر ساده و خلوت در فضای کلی خانه است و باید فضا به نحوی چیده شده باشد که هر وسیله‌ای سر جای خود قرار داشته باشد و تا جایی که ممکن است روی کانتر و جزیره آشپزخانه و بر روی کابینت ها و غیره از قرار دادن وسایل اضافه خودداری کنید.

علاوه بر آن بهتر است از رنگ هایی در چیدمان دکوراسیون آشپزخانه مدرن استفاده کنید که در فضای منزل حس هیجان ایجاد نشود و با نگاه کردن به آن احساس آرامش داشته باشید.

دکوراسیون آشپزخانه

جزیره آشپزخانه

 اخیراً خیلی از آشپزخانه ها دارای جزیره  یا همان کانتر می ‌باشند که یک فضای مشخصی در وسط آشپزخانه می باشد که دور و اطراف آن خالی است و به راحتی می توانید در آن تردد کنید و یا یک قسمتی برای ظرفشویی قرار می‌دهند و در زیر آن جایگاهی برای گذاشتن وسایل وجود دارد. جزیره آشپزخانه می تواند با توجه به نوع دکوراسیون منزل شما کاملاً متفاوت باشد.

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه کوچک

 اگر منزل کوچکی دارید و در آن آشپزخانه کوچکی در اختیار شما قرار دارد نیازی نیست که هر وسیله ای که در خانه های دیگر مشاهده میکنید در فضای آشپزخانه کوچک شما هم همان وسایل قرار داشته باشد و وسایلی که در آشپزخانه های خیلی بزرگتر جای دارند باعث شلوغی بیش از حد و ایجاد ظاهر آشفته و نامنظم در آشپزخانه شما می شوند.

پس بهتر است نظم و ترتیب در آشپزخانه کوچک برقرار باشد تا فضا بازتر دیده شود و اگر رنگ های روشن برای دیوارها استفاده کنید فضا باز تر دیده می شود و می توانید از میز ناهارخوری کوچک استفاده کنید یا از اپن آشپزخانه به عنوان میز ناهارخوری استفاده کنید.

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

admin

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *