گالری ما

اطلاعات تماس

9 نکته قبل دیزاین منزل

دیزاین منزل می تواند یک تجربه هیجان انگیز باشد و مطمئناً یکی از جالب ترین قسمت های زندگی در فضای شخصی شما محسوب می شود. با این وجود ، همه ما سلایق متمایز خود را در مورد چگونگی نشان دادن شخصیت خود در خانه های خود داریم.

همچنین این کار برای برخی می تواند کمی دلهره آور باشد ، مخصوصاً اگر مطمئن نیستند از کجا شروع کنند. تلاش برای تصمیم گیری در مورد چگونگی حیات بخشیدن به سلیقه خود ، اعتماد به خود و… می تواند جزوی از چالش های آن باشد. بنابراین قبل از شروع به کار ،  9 نکته مهم را که هر کس قبل از دیزاین خانه باید بداند را بررسی کنید.پ

9 نکته قبل دیزاین منزل

1.روی وسایل کلیدی سرمایه گذاری کنید.

به دست آوردن یک سری وسایل کوچک تزئینی آسان است و میتوانید خانه خود را با آنها پرکنید اما می دانید که کیفیت بهتر از کمیت است. چند وسیله اصلی و کلیدی را پیدا کنید که به شما الهام می بخشد و پیرامون آنها کار دیزاین را انجام دهید.

2.خانه خود را با چیزهای زیادی شلوغ نکنید.

شما تمایل دارید که چیزهایی را نگه دارید که فکر می کنید به آنها نیاز دارید. به نظر می رسد که اعتقاد دارید که به چیزهای زیادی احتیاج دارید که واقعاً چنین چیزی نیست. سعی کنید از شر برخی مواردی که می دانید ضروری نیستند خلاص شوید و در نمایش موارد ضروری کار کنید. این به شما خیلی بیشتر به شما کمک میکند.

9 نکته قبل دیزاین منزل

3.پالتهای رنگ طبیعت را به آغوش بگیرید.

به عنوان یک نشانه زمین ، تعجب آور نیست که شما به سایه های خاکی جذب می شوید. گرچه شما فقط به رنگ سبز و قهوه ای نمی چسبید. شما همچنین احساس می کنید که به سمت سایه های روشن تری از رنگ های صورتی و گلهایی که کاملاً با رنگهای زمین جفت شده اند ، کشش دارید. شما هر زمان که احساس احاطه در طبیعت می کنید بیشتر احساس خانه می کنید و این پالت های رنگی خیلی خوب بهتون در دیزاین منزل کمک میکند.

4.بر روی آسایش و راحتی تمرکز کنید.

بیایید صادق باشیم ، شما همه دوست داریم در خانه راحت باشیم. این یک اولویت بسیار قوی برای شما است و هیچ مشکلی ندارد چون خانه مکانی است که بیشتر اوقات خود را در آن خواهید گذراند ، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که دنج است. در برخی از مبلمان های فوق العاده راحت و فرش های بزرگ و نرم سرمایه گذاری کنید. از قرار دادن یک تختخواب بزرگتر در اتاق خود با ورقهای ابریشم نترسید ، زیرا ما می دانیم که استراحت یک اصل اساسی برای شماست.9 نکته قبل دیزاین منزل

5.روی وسایل دوست داشتنی و عملی سرمایه گذاری کنید.

افراد به خرید وسایل خانه علاقه دارند که این کاملا خوب است. فقط باید اطمینان حاصل کنید که چیزهایی که برای آنها پول صرف می کنید کاربردی و زیبا هستند! اعم از مبلمان که دو برابر فضای ذخیره سازی شماست، سبدهایی که طرح های خیره کننده دارند یا قفسه های تزئین شده ای که برخی از وسایل شما را در خود جای می دهد ، مطمئن شوید که وسایل مفیدی تهیه می کنید که جدا از اینکه در دیزاین منزل شما تاثیر دارند، کاربردی نیز باشند.

6.آشپزخانه شما ضروری است ، آن را به خوبی درنظر بگیرید.

در حالی که اتاق نشیمن و اتاق خواب شما مناطق مهمی هستند ، آشپزخانه شما نیز به عشق احتیاج دارد. ما می دانیم که از پخت و پز و کنار هم گذاشتن ظروف لذت می برید ، بنابراین مطمئن باشید که آشپزخانه شما به اندازه بقیه فضاهای خانه دوست داشتنی است. در لوازم آشپزخانه با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید و اطمینان حاصل کنید که هنگام دعوت دوستان، صندلی های کافی برای صرف شام دارید.

9 نکته قبل دیزاین منزل

7.استفاده از وسیله سنتی هیچ ضعفی ندارد.

در حالی که دیزاین منزل ما یک روش عالی برای بیان خلاقیت است ، اما باید در مورد استفاده از وسایل کلاسیک یا سنتی صحبت کرد. این بدان معنا نیست که برای کاری خسته کننده تصمیم بگیرید، این بدان معنی است که اگر می خواهید به پالت های رنگ خنثی یا تنظیمات ساده خم شوید ، باید از آن استفاده کنید. فضای شما برای احساس راحتی است و شما از مفاهیم بی انتها و کاربردی قدردانی می کنید.

8.به غریزه خود اعتماد کنید ، شما چشمی عالی دارید.

یکی از سخت ترین مواردی که باید در هنگام دیزاین داخلی مورد استقبال قرار گیرد دانستن اینه که از کجا شروع کنید. اگرچه دسترسی به اینترنت آسان است و سعی در تقلید از آنچه دیگران انجام می دهند آسان است، اما فراموش نکنید که چه چیزی را میخواهید انجام دهید. شما حس باورنکردنی دارید و قادر به تشخیص چیزهای زیبا هستید. وقتی می خواهید ایده ها را کنار هم بگذارید ، به خودتان شک نکنید.

9 نکته قبل دیزاین منزل

9.سبک های خاکی و طبیعی را با عناصر پر زرق و برق جفت کنید.

علامت زمین در شما باعث میشود به سمت رنگهای زمین و خنثی و پارچه ها و پایه های طبیعی کشیده شوید. با این حال ، شما همچنین یک رشته جذاب دارید و لازم نیست فقط از آن طرف خود را سرکوب کنید. استفاده از مفاهیم کاربردی مانند یک تشک بزرگ با رنگ های خنثی برای روتختی و ملافه ها و جفت شدن آن با شخصی مانند یک سایبان روان می تواند هر دو طرف شخصیت شما را به نمایش بگذارد بدون اینکه مجبور شوید هیچ یک از این دو جنبه را قربانی کنید.

 

admin

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *