گالری ما

اطلاعات تماس

15 ایده اتاق نشیمن ساده و جذاب

درنظر داشتن یک اتاق نشیمن برای سرگرمی ، به این معنی نیست که وقتی صحبت از تزئینات می شود ، از آن صرف نظر کنید. به عنوان مثال ، 15 اتاق نشیمن ساده زیر هر یک نشان می دهد که چگونه بسیاری از سبک و عملکرد را در حداقل متراژ بدون ایجاد احساس شلوغ یا ناخوشایند ایجاد کنید.

1.یک پالت تک رنگ پریده را در نظر بگیرید

15 ایده اتاق نشیمن ساده و جذاب

اگر به یک پالت تک رنگ مانند آنچه در این اتاق نشیمن میبینید که رنگ اصلی سفید میباشد، که ایجاد یک فضای کوچک شیک و دیوانه وار یک فضای کوچک است. چند ترفند باعث می شود که در این فضا احساس سردی نکنید، سبزی زیبای گیاهان حس زنده ای به فضا داده. چوب های طبیعی و لوازم حصیری شکافی از سبک دنج و روستایی دارند.

2.بافت یک طرح رنگ خنثی را ایجاد می کند.

15 ایده اتاق نشیمن ساده و جذاب

بافت باعث ایجاد یک طرح داخلی با رنگ خنثی می شود هنگامی که متراژ بسیار کم است ، با مبلمان در مقیاس کوچک از اتاق نشیمن خود نهایت استفاده را ببرید همانطور که در این فضا نشان داده شده است. یک صندلی عاشقانه مکان دنجی را برای دو نفر رقم می زند. دو میز انتهایی که به صورت قفسه ای دو برابر می شوند ، کتاب های فروشگاه را بهم می ریزند. عناصر بافتی مانند میز کرم رنگ حصیری و لامپ های سرامیکی آجدار باعث رنگ آمیزی رنگ خنثی می شوند.

3.با اشیاء ساده فضای لوکس بسازید.

15 ایده اتاق نشیمن ساده و جذاب

ایجاد یک یا چند شی ساده میتواند یه فضای بسیار لوکس را ایجاد کند و به بیان دیگر به چیزهای زیادی برای ایجاد یک دکوراسیون لوکس احتیاج ندارید.

در این فضای دوست داشتنی که در بالا دیده می شود ، وسایل تزئینی در ترکیبی از مواد لوکس و رنگ های شیک را بالا می برد. میز مرمر با پایه های طلایی یک نقطه کانونی جذاب است. صندلی چرمی سبز و صندلی کناری مخمل آبی صندلی های چشم نوازی را ارائه می دهد. یک فرش مخمل الهام گرفته از اسکاندیناوی زیر پاهای برهنه احساس فوق العاده ای ایجاد میکند و آینه های ستاره ای بدون اینکه از حد دریا بگذریم ، به فضا درخشش می بخشند. درخت انجیر برگ کمانچه ، که در سمت راست نشان داده شده است ، طبیعتی را لمس می کند.

4.با یک مبل ال فضای دنج و راحت ایجاد کنید.

15 ایده اتاق نشیمن ساده و جذاب

مبل مقطعی مینیمال “L” راهی عالی برای به حداکثر رساندن صندلی ها در یک اتاق نشیمن کوچک است. یک نمونه کاملاً عالی در این فضا توسط هیلی ویدنبام ، طراح داخلی مستقر در لس آنجلس را در بالا مشاهده مینماید. هیچ متراژی با سبک هدر نمی رود. همچنین دو میز کوچکتر وقتی در زیر میز بزرگ قرار می گیرند فضا را بازتر میکنند. صندلی چرمی بافته شده هم حسی شیک و جمع و جور دارد که باعث افزایش وزن بصری نیز نمی شود. گیاهان گلدان تعادل ، زیبایی و شخصیت را به ارمغان می آورند.

5.دیوارهای سفید و مبلمان تیره کار کنید.

15 ایده اتاق نشیمن ساده و جذاب

دیوارهای سفید و مبلمان تیره کار کنید وسایل تاریک در طراحی داخلی ، به  اتاق نشیمن سفید و کوچک عمق می بخشد. در طرح بالا استفاده از نور طبیعی باعث می شود که مبل خاکستری و صندلی کناری آن کم وزن نشود. استفاده از یک درخت انجیر برگ کمانچه بلند ، همانطور که در سمت چپ نشان داده شده است ،به دلیل تضاد با سفیدی دیواره ها به زیبایی فضا اضافه مینماید. فرش نارنجی رنگ باعث می شود که ایجا گرما در فضا شود و رنگ اتاق را یکدست کند.

6.یک اتاق نشیمن کوچک بسیار دنج ایجاد کنید.

15 ایده اتاق نشیمن ساده و جذاب

هنگامی که فضا مربعی با حداقل متراژ است ، از اجسام دنج  در مقیاس کوچک مانند مبل مخمل در  فضای بالا استفاده نماید. میزهای کناری تودرتو و رنگارنگ به عنوان یک میز پذیرایی در حال انبساط کار می کنند. یک چارپایه کوچک خم شده از جنس چوب یک صندلی اضافی ایجاد می کند.

7.با تلفیق سبک کالیفرنیا و اسکاندیناوی فضای شیک ایجاد کنید.

15 ایده اتاق نشیمن ساده و جذاب

یک شرکت طراحی داخلی از سانفرانسیسکو اتاق نشیمن کوچک بالا را ایجاد کرده است ، که مخلوطی از سبک کالیفرنیا به همراه تزئینات الهام گرفته شده از سبک اسکاندیناوی میباشد. پالت رنگ پریده ، فضای آرام و آرامش بخشی به فضا می بخشد. به کتابهای عقب مانده توجه کنید، رو به روی صفحات بیرون با طرح رنگ اتاق کار می کند.

8.بازی با مقیاس ، رنگ و بافت به فضای بصری می افزاید.

15 ایده اتاق نشیمن ساده و جذاب

در اینجا مثالی دیگر از نحوه کار با مقیاس در یک اتاق نشیمن کوچک طراحی شده است. در اینجا طراحان داخلی یک مبل کوچک چسترفیلد را با آنچه که به نظر می رسد یک چراغ مطالعه بزرگ ترکیب کرده اند. فرشهای لایه ای روی زمین به صورت بصری و رنگ پررنگ به کار می رود. میز کناری اکریلیک شفاف در سمت چپ عملکرد سنگین بصری همراه با اثاثیه ای را که نمی توان از آن عبور کرد ، اضافه می کند.

9.از گیاهان در فضا استفاده نمایید.

15 ایده اتاق نشیمن ساده و جذاب

یکی از بهترین ایده های برای اتاق نشیمن استفاده از گیاهان میباشد که باعث ایجاد فضای گرم مینماید. به جای اشیاء تزئینی مانند دیوار گالری از گیاهان کوچک خانگی در اتاق نشیمن کوچک خود استفاده نماید. این کار باعث می شود حس زندگی در خانه ای تابستانی رو داشته باشید.

10.چگونه می توان یک گوشه عجیب و غریب را به یک اتاق نشیمن شیک تبدیل کرد.

15 ایده اتاق نشیمن ساده و جذاب

در فضای بالا یک اتاق نشیمن کوچک را که در گوشه ای تنگ پر شده احساس می کنید ، استفاده از سرویس تزئیناتی که صاحبان خانه را با طراحان داخلی مطابقت میدهد، استقبال بیشتری به وجود می آورد. در این فضا وجود فرش روی زمین گوشه را بیرون می کشد. پنجره نقطه کانونی مرکزی است. مبل زیر آن منطقه را لنگر می اندازد. دیوار گالری سمت چپ بیشتر فضا را مشخص می کند. یک میز پذیرایی مرمر در مقیاس کوچک و صندلی کناری میانه قرن عملکرد عملی را به همراه دارد.

11.دیوارهای سیاه به اتاقهای کوچک عمق می بخشند.

15 ایده اتاق نشیمن ساده و جذاب

دیوارهای سیاه عمق را به اتاقهای نشیمن کوچک می افزایند، به این اتاق نشیمن کوچک توجه کنید که چه عمقی بخشنده. انبوهی از نور خورشید و واحد ذخیره سفید بلند در سمت چپ باعث می شود احساس تنگی در فضا نکنید. یک فرش راه راه ارزان اتاق را لنگر می اندازد. مبل مخمل باعث جذابیت بیشتر چیزها می شود. صندلی رنگارنگ شادی در فضا را اضافه می کند. میز با صفحه شیشه ای بیضی فضای بصری بسیار کمی را ایجاد می کند.

12.برای ساخت یک اتاق نشیمن کوچک از رنگ شاد استفاده کنید.

15 ایده اتاق نشیمن ساده و جذاب

برای ساخت یک اتاق نشیمن کوچک از رنگهای شاد بر روی دیوار استفاده کنید یک دیوار با رنگ زرد روشن یک اتاق نشیمن کوچک در یک آپارتمان به اندازه یک پیمن توسط طراح داخلی فرانسوی ماریون آلبرگ را حک کرده است. دو قطعه مبلمان در مقیاس کوچک در رنگ های ملایم ، مبل و صندلی راحتی را به ارمغان می آورد. میزهای پذیرایی کوچک و لگی دار ، مربع های قیمتی گرانبها نیستند.

13.اتاق نشیمن کوچک با الهام از طبیعت

15 ایده اتاق نشیمن ساده و جذاب

ما عاشق این اتاق نشیمن الهام گرفته از طبیعت هستیم که توسط طراح داخلی میشل گاج مستقر در ویلانوا ، پنسیلوانیا ساخته شده است. گیاهان در همه جا و کاغذ دیواری های گیاهی هر دو عامل عجیبی به اتاق نشیمن می دهند. مبلمان در رنگ های ملایم باعث می شود تا فضای سبز و زنده ظاهر شود.

14.ایجاد جدایی در یک فضای باز

15 ایده اتاق نشیمن ساده و جذاب

ایجاد جدایی در فضای باز در یک طبقه، ایجاد کمی تفکیک بین مناطق مختلف زندگی شما یک روش کارآمد برای به استفاده حداکثر از فضا است. در این خانه توسط یک طراح داخلی مستقر در کالیفرنیا ، یک مبل  به عنوان تقسیم کننده فضای باز می باشد. فرش طرح دار رنگی اتاق نشیمن را لنگر می اندازد. یک میز مبلی به عنوان یک زیرپایی حس راحتی را دو برابر می کند.

15.دیوارهای سفید را با وسایل رنگارنگ ترکیب کنید.

15 ایده اتاق نشیمن ساده و جذاب

وقتی نوبت به ایجاد یک اتاق نشیمن ساده می رسد ، می توانید با رنگ خلاقیت بسیار خوبی داشته باشید. برای اینکه این ایده عملی شود ، دیوارها و سقف خود را سفید روشن نگه دارید.در این اتاق از  وسایل رنگارنگ در تضاد با سایه های پررنگ و پاستلی به سطح بعدی ایجاد شده است.

خوشحال میشویم ما را در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز دنبال کنید.

admin

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *