بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان تغییری است که می تواند ارزش ریالی خانه را بالا ببرد، کیفیت زندگی روزمره ساکنان آن را بهبود ببخشد و در بسیاری از موارد فضای کاربردی خانه را بهبودبخشد و افزایش دهد.

تغییر در محل زندگی به داشتن روحیه شاداب در زندگی کمک بسیار زیادی میکند ،بازسازی یکی از این تغییرات میباشد که هم از نظر علمی و هم از نظر امنیت برای هر منزل مسکونی واجب است.عمر مفید هر خانه حدود ۲۵ سال میباشد که از نظر مهندسین بعد از این زمان منزل مسکونی نیاز به تعمیرات دارد.بازسازی کابینت ،بازسازی داخلی منزل و غیره. عمر مفید ساختمان را افزایش میدهد و باعث میشود از نظر روحی و روانی تاثیرات مثبتی در زندگی شما به وجود بیاید.

 شرکت مهندسی سورنا با استفاده از متدهای روز دنیا در زمینه بازسازی ساختمان جذابیت زیادی به منزل مسکونی شما میدهد. گروه مهندسین ما از نظر زیبایی شناسی و بهره گیری از اصول اصلی دکوراسیون به یکی از پیشگامان مهم این صنعت در ایران بدل شده است.

همچنین برای تماس با ما به بخش ارتباط با ما مراجعه فرمایید.

بازسازی

مزایای بازسازی ساختمان

امروزه ایجاد مقداری تنوع در زندگی یکنواخت شهری امری ضروری و غیر قابل انکار است. بازسازی ساختمان یکی از این راههای ایجاد تنوع در محیط زندگی است و با دانستن مزایای بازسازی می توان انگیزه لازم برای شروع یک زندگی بهتر در محیطی زیباتر را پیدا کرد.

جلوگیری از ریسک جابجایی وقتی شما یک بنا را بازسازی می کنید به عمر مفید آن می افزایید. داشتن ساختمانی با نمای دلخواه بازسازی این امکان را به شما می دهد که محیط را طبق دلخواه خود بازسازی و دکور کنید.

بازسازی ساختمان شامل بازسازی بصورت جزئی و بصورت کلی است. در بازسازی کلی که معمولاً برای خانه های بسیار قدیمی صورت می گیرد ، به دلیل گذشت زمان بسیار ، بخشهای آسیب دیده بیشتر هستند و همچنین به دلیل تغییر در سلیقه و سبکها بسیاری از بخشها باید تغییر کرده و تیغه بندی ها و حتی قسمتهای مختلف ممکن است جابجا شوند. مثلاً آشپزخانه های قدیمی اپن نبوده اند و این می تواند در بازسازی خانه به سبک جدید تغییر نماید.

بازسازی ساختمان بدلیل کم هزینه تر بودن و اینکه شما در هر کجای ساختمان خود میتوانید سلایق خود را اعمال کنید بسیار پر طرفدار است. شما با بازسازی ساختمان میتوانید چند سال دیگر از آن ساختمان استفاده کنید بدون اینکه نگران فرسوده بودن آن باشید. در واقع بازسازی ساختمان به شما این قدرت را می دهد خانه ای جدید، زیبا، کم مصرف و مطمئن را داشته باشید.

در طراحی های روز برای بازسازی ساختمان، آشپزخانه مهمترین نقطه برای بازسازی است. البته تاسیسات فرسوده اعم از لوله کشی ها و سیستم سرمایش و گرمایش را هم در نظر داشته باشید. بعد از این دو مورد نوبت به پنجره ها و بحث صرفه جویی در مصرف انرژی می رسد.

پنجره های ساختمان خود را دوجداره کنید. حالا این شمایید که با توجه به بودجه خود می توانید اتاق خواب ها، اتاق پذیرایی، سرویس ها و حمام، درب های داخلی و ورودی و کلاً هر قسمت دیگری را که مد نظرتان است را تغییر دهید.

در بازسازی ساختمان به این نکته نیز دقت کنید که استفاده از متریال با کیفیت مخصوصاً در نقاطی که مستقیماً به تاسیسات ساختمان مربوط می شود استفاده کنید. نگران نباشید بازسازی ساختمان برای ملک شما ارزش افزوده ایجاد می کند و از همه مهمتر آسایش و آرامش شماست که بعد از بازسازی ساختمان قابل مقایسه با قبل نیست.

بازسازی
بازسازی
بازسازی

بازسازی ساختمان قدیمی

منازل مسکونی بعد از مدتی دچار فرسودگی میشود.از لوله کشی ساختمان تا رنگ آمیزی دیوار، درب و‌پنجره.بهترین راه برای اینکه فرسودگی ساختمان باعث بروز مشکلات برای منزل مسکونی شما نشود عملیات بازسازی میباشد.بازسازی منزل مسکونی هم باعث میشود که منزل شما از یکنواختی خارج شود و هم باعث امنیت منزل شما میشود.عموما برخی ها در رابطه با ساختمان های قدیمی تاکید دارند که حتما عمل تخریب و نوسازی به طور کلی انجام شود ولی همیشه این طور نیست در بعضی مواقع با بازسازی به راحتی میتوانید ساختمان خود را نوساز کنید با هزینه کمتر و همچنین با این کار به عمر ساختمان خودتان بیفزایید.به طور کل توصیه میشود پیش از اقدام به بازسازی ساختمان قدیمی خوتان حتما از مشاورین کمک بگیرید. شرکت مهندسی سورنا با داشتن کادری مجرب در زمینه دکوراسیون داخلی و بازسازی در بهترین زمان ممکن برای بازدید از محل شما قرار میگذارد و پس از بررسی از محل بهترین مشاوره ها را در این خصوص به شما میدهد.

اجرای بازسازی ساختمان

برای بازسازی ساختمان ابتدا کار فرما از شرکت درخواست بازدید و مشاوره میکند.بعد از حضور مشاوره و انجام اندازه گیری و مشاوره دادن ، برآورد هزینه و مدت زمان بازسازی مدنظر قرار میگیرد و به کار فرما اعلام میشود. در مرحله بعد کارشناس شرکت با توجه به برداشتی که از ساختمان به دست آورده اند تغییرات لازم را در نقشه و طراحی اعمال میکنند و نقشه سه بعدی از طرح جدید را به کارفرما ارئه میکنند.در مرحله بعدی اگر نیاز به بازسازی باشد، طبق تغییرات در نقشه معماری عملیات تخریب توسط نیروهای متخصص انجام میگیرد.بعد از تخریب نوبت به عملیات اجرایی میرسد،که تیم عملیات اجرایی ما با تمام امکانات و تجربه بسیار در محل مورد نظر حاضر و شروع به کار میکنند.

بازسازی
بازسازی