گالری ما

اطلاعات تماس

طراحی داخلی خانه کوچک

اگر قصد طراحی داخلی خانه کوچک را دارید حتما قبلش این مطلب را مطالعه نماید تا متوجه بشید که دکوراسیون خانه بامتراژ کم نیز امکان پذیر است. فضای خانه شما ممکن است فقط 50 متر یا کمتر باشد اما اگر می خواهید یک فضای مدرن و شیک داشته باشید، مشکلی نیست.

در اینجا طراحی داخلی از خانه کوچک را با هم میبینیم ، که چگونه این با استفاده از انتخاب درست مبلمان ، لهجه های دنج و لوازم جانبی که به راستی چیز خاصی را به فضای کوچک اضافه می کنند شکل درستی داده است.

بر محدودیت های خود غلبه کنید، همچنین مجموعه ای از پالت های رنگی  را مشاهده خواهیم کرد که هنوز دوز مناسبی دارند ، زیرا چه کسی گفته است که فضاهای کوچک باید خسته کننده و سرد باشند.

طرحی داخلی یک خانه 50 متری

در اینجا قصد داریم شما را با یک نمونه خانه کوچک که متراژی حدود 50 متر دارد آشنا سازیم تا بتوانید در طراحی داخلی خود الهام بگیرید.

پذیرایی

در طراحی داخلی خانه کوچک و مدرن ما یک آپارتمان 50 متر مربعی است. یک قسمت خاکستری مرواریدی دیوار سالن پذیرایی را دو رنگ می کند ، و یک برش نامتقارن شکلی شیک در فضا ایجاد می کند.همچنین در این طرح از آشپزخانه L با رنگی خاص استفاده شده که توجه را به خود جلب میکند.

طراحی داخلی خانه کوچک

یک خانواده پر رونق از گیاهان خانگی در سالن ، چشمها را به سمت یک تلویزیون دیواری مینیمالیستی و یک جفت صندلی کیسه ای آرام می کشند.

طراحی داخلی خانه کوچک

مجموعه ای از میزهای پذیرایی تودرتو در فضای سبز گلدونها آمیخته شده اند و خانه ای از گیاهان فراوان فراهم می کنند و از یک مکان بلااستفاده در کنار کاناپه استفاده مفید می کنند.

طراحی داخلی خانه کوچک

کاناپه قهوه ای گرم در تضاد با پس زمینه خاکستری سرد است. کوسن های سیاه ، قاب عکس و یک چراغ مطالعه مدرن در پشت لهجه های سیاه و سفید تضادی شیک ایجاد می کند.

طراحی داخلی خانه کوچک

صندلی های کیسه ای یک راه حل در صرفه جویی فضا به جای مبلمان جاگیر پذیرایی است و یک مکان راحت و دنج برای دورهمی فراهم میکنند.

طراحی داخلی خانه کوچک

در طراحی کمد و جاکفشی در راهرو نیز یک فلش از چوب گنجانده شده است ، جایی که یک گوشه قفسه فرو رفته با صفحات چوب بلوط پوشانده شده است. یک روبان از نور LED توجه را به لهجه کوچک چوبی و مجموعه ای از کشوهایی که با رنگ سبز خاکستری به پایان رسیده اند را مطابقت می دهد.

طراحی داخلی خانه کوچک

آشپزخانه

در اینجا به جای استفاده از اپنی که فضا را شلوغ و دلگیر کند از میز ناهارخوری مناسب استفاده شده تا جدا از صرفه جویی در فضا، جلوه ای کاربردی و شیک به خانه بدهد باشد.

طراحی داخلی خانه کوچک

یک گیاه سبز روی میز ناهارخوری به رنگ سبز خاکستری آرام کابینتهای آشپزخانه اشاره می کند، که جلوه ای خاص در خانه ایجاد میکند.

طراحی داخلی خانه کوچک

کاشی های دیواری هندسی یک نقطه کانونی جالب را برای چیدمان آشپزخانه به ارمغان می آورد. تخته های برش چوبی با میز ناهارخوری که همه از چوب طبیعی ساخته شده اند پیوندی خاص ایجاد می کنند.

طراحی داخلی خانه کوچک

اتاق خواب

دیواری سبز در اتاق خوابی با گیاهان سر سبز ، پوششی سبز رنگ و بسیار قوی ایجاد کرده است. یک جفت دیوارکوب مدرن به راحتی در رنگ سبز ترکیب می شود ، در حالی که برجستگی قابها به این اتاق جلوه خاصی داده.

طراحی داخلی خانه کوچک

وجود بافتنی سبز حس گرمی در طرح ایجاد کرده. ساعت رومیزی طلایی شکوفائی تازه ای را به بالین می بخشد.

طراحی داخلی خانه کوچک

قسمت پنجره اتاق خواب با کمک برخی از پارچه های خاکستری توانسته فضا را به بخشی از محیط کار تبدیل کند. یک میز تحریر مدرن و صندلی خاکستری ، فضای پر نور را تجهیز می کند.

طراحی داخلی خانه کوچک

باقیمانده فضای اتاق با یک مبل راحتی کوچک و  گیاهان انرژی فضا را افزایش داده.

طراحی داخلی خانه کوچک

سرویس حمام

نقوش آینه ای گرد این بار با قاب روشن داخل حمام را روشن کرده. کاشی های دیواری صاف پشت دستشویی حمام صاف پس زمینه آرام بخشی ایجاد کرده و یک سبد لباس بافته شده حس رهای ایجاد مینماید.

طراحی داخلی خانه کوچک

لوازم سفید رنگ با سفیدی سینک دستشویی آمیخته شده است.

طراحی داخلی خانه کوچک

یک محفظه دوش با قاب سیاه و شوفاژ سیاه با دوش و دیواره های سفید هماهنگ شده اند.

طراحی داخلی خانه کوچک

سرویس بهداشتی

در سرویس بهداشتی ، ترکیب رنگهای مختلف با هم را میبینیم و رنگ صورتی کمد حس شادی ایجاده کرده.

طراحی داخلی خانه کوچک

توالت به دیوار آویز شده به کاشی های کف با طرحهای هندسی اجازه جلوه بیشتر را داده است.

طراحی داخلی خانه کوچک

استفاده از گیاهان سبز احساس تازه ای به فضای کوچک می بخشد.

طراحی داخلی خانه کوچک

ما را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید.

admin

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *