گالری ما

اطلاعات تماس

انتخاب معمار

انتخاب معمار برای کسانی که در مسیر ساخت و ساز خود قرار دارند، در فهرست اولویت ها قرار خواهد گرفت. آیا آنها ارزش هزینه کردن را دارند و دقیقا چه چیزی را به جای پول شما می دهند؟ حتی در مراحل اولیه صحبت کردن با معمار حرفه ای می تواند پروژه شما را شروع کند، با این که بسیاری از معماران خوشحال هستند که در پیدا کردن سایت ها مشاوره کنند،  همچنین ارزیابی طرح های پیشنهادی قبل از خرید، با این حال، در طراحی و فرآیندهای مختلف ساخت و ساز است که معماران واقعا به خودشان می آیند.

انتخاب معمار

چرا از یک معمار استفاده کنیم؟

اگر اولین بار است که یک ساختمان را ساختید، فرصتی عالی وجود دارد که شما بعضی از سوء تفاهمات را در مورد اینکه چرا شما باید از معمار استفاده کنید، و نقش مهم آنها در این فرایند را داشته باشید وجود دارد.

خلاق زیبایی

معمار به عنوان یک فرد خلاق رویایی که عمدتا با ظاهر و زیبایی شناسی یک ساختمان در ارتباط است، آسان است. هنگامی که شما نظر خود را اینگونه محدود می کنید، می توانید اشتباه فکر کنید که یک معمار به عنوان غیر عملی و نه به بودجه مربوط می شود. هیچ چیز نمی تواند بیشتر از حقیقت باشد.

هنگامی که یک ساختمان بسیار جذاب را مشاهده می کنید، معمولا آن را با استعداد معمار ارتباط می دهید. هنگامی که یک ساختمان معمولی را مشاهده می کنید، تمایل دارید که از معمار فکر نکنید، حتی اگر آنها در این ساختمان ها نقش بسیار مهمی ایفا کنند.

نابغه زیباشناسی

نابغه خلاق واقعی یک معمار این است که به طور همزمان زیبایی شناسی، عملکرد، پیروی از کد و ارزش را تحویل دهد. یک معمار آشنا با آخرین مصالح ساختمانی و مفاهیم بهتر خواهد بود که اهداف خود را به نحوی مقرون به صرفه به واقعیت تبدیل کنند.

معماران به طور منحصر به فرد برای طراحی ساختمان ها و مدیریت کل پروژه ها از مفهوم واقعیت مجاز هستند. حل مسائل حرفه ای، آنها می توانند ایده های خود را، هر چند مبهم، به طراحی که شما با آن خوشحال هستید تفسیرکند.

بر طرف کننده نیازها

اگر بخواهید چیزی کمی متفاوت و متناسب با نیازهایتان بسازید، معمار احتمالا بهترین فرد برای این کار است. هیچ کس نمیتواند انکار کند که طراحی خوب با معمار خوب امکان پذیر است،  معمار کارهای خانه شما را برای شما تضمین می کند، حداکثر سازی فضا و نور، پیشنهاد کردن مواد جایگزین یا پایدار و به دنبال راه حل های صرفه جویی در هزینه و انرژی که پس از اتمام کامل ساخت ارزش کار نسیبتان میشود. در نهایت آنها تضمین می کنند که بودجه شما به حداکثر پتانسیل آن و نه تنها در بخش های طراحی مورد استفاده قرار می گیرد.

انتخاب بهترین سازنده

معمار می تواند به شما کمک کند تا یک سازنده مناسب را پیدا کنید که از طریق دنیای پیچیده قوانین، مقررات و تعهدات قراردادی  شما را هدایت کند. در حالی که به عنوان مدیر پروژه نقش گذار هستید، در طول دوره آموزش گسترده خود پوشش داده می شود، معمار شما همچنین می تواند از تمام فرایند ساختمان مراقبت کند، نظارت بر تمام آثار از نظر استانداردها، زمان بندی و بودجه.

انتخاب معمار

دلایل بسیاری برای استفاده از یک معمار وجود دارد اما در اینجا فقط برخی از دلایل آورده شده است:

1-زیبایی شناسی و برند سازی:

یک معمار می تواند یک ساختمان را طراحی کند که با نام تجاری خود ارتباط برقرار کرده و حتی آن را تبلیغ کند. بیرونی نوآورانه مدت زیادی به ایجاد برند کمک کرده است و همیشه این کار را خواهد کرد. طراحی تخیلی سالها و سال ها مزایای نامرئی را ارائه می دهد.

2-خواسته های نظارتی:

یک معمار به خوبی می تواند به مشتری موفقیت آمیز را از طریق دخمه پرپیچ و خم مورد نیاز منطقه، کدهای ساختمان و مقررات زیست محیطی هدایت کند. بدون راهنمایی معمار، اشتباهات در طول راه می تواند هزینه ها را افزایش دهد و به تاخیر های گران قیمت افزوده شود.

3-تفکر بی طرف :

معمار یک حرفه ای حرفه ای را هدف قرار می دهد که می تواند در مورد بهترین مصالح ساختمانی و مفاهیم طراحی برای استخدام ارائه دهد.

4-بهینه سازی دارایی :

شامل معماری در این فرآیند از ابتدای مراحل ایجاد اعتماد به نفس است، که زمین و توسعه شما تصور می کنید به گونه ای استفاده می شود که هزینه ها را تحت کنترل نگه می دارد، در حالی که به حداکثر رساندن ارزش ساختمان.

به عنوان مثال، سرمایه گذاران در ساخت ساختمان های تجاری می دانند که طرح های جذاب و آسان برای حفظ بهتر مستاجرین را جذب و نگهداری می کنند. استفاده از یک معمار به سرمایه گذاران کمک می کند، تا ساختمان های خود را از رقبا پیش بیاندازد و باعث افزایش میزان فروش ویا اجاره برای آن کارفرما میشود.

5-معمار به عنوان حل کننده مشکل برتر:

معماران همیشه در طراحی ساختمان هایی با نیازهای رقابتی مانند صرفه جویی در هزینه، زیبایی شناسی و استفاده از فضایی پیشرفت کرده اند. با این حال، امروزه قوانین ساخت و ساز بیشتر و همچنین افزایش آگاهی محیط زیست به این معنی است، که نقش معمار در این زمینه پیچیده تر و ضروری تر از هر زمان دیگری است. ایده های بنیادین سالهای تحصیل و تجربه ممکن است یک مشتری را در زمان صرفه جویی در هزینه صرفه جویی کند و این یک ساختار است که در آن زمان هر دو عملکردی و زیبا است.

قیمت معمار چقدر است؟

هزینه ها بستگی به اندازه، نوع و پیچیدگی پروژه و همچنین نوع معماری شما دارد. شما می توانید تمام یا بخشی از خدمات معمار را انتخاب کنید. اگر شما از یک معمار می خواهید که مشاوره عمومی چند ساعت، طرح ها و یا مجموعه ای از نقشه های دقیق، برای شما انجام دهد، هزینه به احتمال زیاد بر اساس ساعت کاری محاسبه می شود و یا یک به صورت توافقی می باشد.

برای خدمات طراحی، انتظار می رود که برای ساعت مشاوره و طرح ها حدود 1000 پوند پرداخت شود(که در ایران این مبلغ متفاوت و ارزانتر بوده).  اگر شما یک معمار را برای نظارت بر کل پروژه ،مسئولیت رسیدگی به نرم افزار برنامه ریزی، قرار دادن کار به مناقصه و عمل به عنوان مدیر پروژه  استخدام میکنید، هزینه معمار تغییر میکند و در بیشتر موارد به صورت درصدی می باشد وی بر اساس توافق بین کارفرما و معمار می باشد.

admin

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *