گالری ما

اطلاعات تماس

خستگی از دکوراسیون خانه

خستگی از دکوراسیون داخلی دلایل مختلفی دارد که باید همواره حواسمان در هنگام انجام طراحی داخلی به آنها باشد.

دکوراسیون منزل شما باید بازتابی از سلیقه شما باشد! همانطور که لباس یا مدل موی شما سلیقه منحصر به فرد شما را نشان می دهد ، اشیایی که برای دکوراسیون خانه انتخاب می کنید ، رنگ دیوارها و بافت های موجود در فضای خانه شما باید به بازدید کنندگان این احساس را بدهد که شما و خانواده تان چجور شخصیتی دارید، زیرا چه بخواهید و چه نخواهید منزل و محل کار شما بازتابی از وجود خودتان است.

سعی کنید در کنار استفاده از سلیقه شخصی خود از مواردی که باعث ایجاد حس خستگی به شما و اطرافیانتان میشود،دوری نماید.

در اینجا قصد داریم تا شما را با موارد اشتباه در دکوراسیون داخلی که باعث ایجاد حس کلافگی و خستگی میشود، آشنا کنیم، در ادامه چندین مورد را با یکدیگر مورد بررسی قرار میدهیم:

پالت هنری

استفاده بیش از حد از پالتهای هنری باعث ایجاد خستگی در دکوراسیون داخلی میشود برای مثال استفاده از این پالتها در مبلمان ، وسایل روشنایی ، قفسه ها ، تخت خواب و…، شاید استفاده از پالتهای هنری مفید باشند اما استفاده کردن از آنها باید اصولی و حساب شده باشد.

از طرحهای زیر، انتخاب شما کدام است؟

خستگی از دکوراسیون

خستگی از دکوراسیون

تخته های چوبی

تخته های چوبی ، دقیقاً مانند پالت ها مفید هستند اما اگر در طراحی داخلی به اندازه استفاده نشود، خانه ای خسته برای شما رقم میزنند.

خستگی از دکوراسیون

درسته که طرح بالا به دلیل استفاده از کلی چوب زیبا به نظر میرسد اما با مرور زمان حس خستگی در خانه ایجاد خواهد کرد.

خستگی از دکوراسیون

در این طرح استفاده مناسبی از دکوراسیون چوبی شده است.

ست کردن

یکی از کارهای که باعث خستگی دردکوراسیون منزل میشود و انجام دادن این اشتباه در بین سایر اشتباهات دکوراسیون خیلی بیشتر است، قضیه ست کردن است. بعضی از افراد همه وسایل خانه را با هم ست می‌کنند اما این اصلاً کار درستی نیست. یک طراحی داخلی که بیش از حد همه خصوصیاتش مشابه باشند، هیچ نکته جذابی به خانه شما اضافه نمی‌کند؛ به جز اینکه نشان می‌دهد شما قوه تخیل قوی ندارید.

از طرحهای زیر به نظر شما کدوم گرم تر و شادتر است؟

خستگی از دکوراسیون

خستگی از دکوراسیون

دنبال کردن مد

قابل درک است که بخواهید خانه‌تان را طبق آخرین مد روز طراحی کنید جدا از اینکه این مدها هر روز تغییر میکنند، ممکن است بعد از گذشت مدت کوتاهی حس کنید هیچ علاقه ای به دکوراسیون خانه خود ندارید، بنابراین بهتر است وسایل و لوازمی را انتخاب کنید که هم مفید و کاربردی باشند و هم سریع از مد خارج نشوند.

وسایل بزرگ

اندازه وسایل در دکوراسیون خانه خیلی مهم است و هنگام خرید باید اثاثی را انتخاب کنید که ابعادش برای خانه شما مناسب باشد. مطمعنا هیچ کس دوست ندارد خانه اش کوچک به نظر برسد، اما استفاده از وسایل بزرگ فضا را کوچک و باعث میشود از دکوراسیون خانه خود خسته شوید.

خستگی از دکوراسیون

شلوغ کردن

استفاده بیش از حد از وسایل تزئینی و غیرضروری برای اینکه دکوراسیون بهتری داشته باشیم کاملا اشتباه است، این کار تنها باعث شلوغی فضا میشود. در نتیجه این کار عکس عمل میکند، فضایی که شلوغ باشد خیلی خسته‌کننده‌تر از فضاهای ساده‌ای است که فقط لوازم ضروری را در آن قرار دارند.

خستگی از دکوراسیون

استفاده از یک رنگ

استفاده کردن از یک رنگ بندی در دکوراسیون خانه باعث جذابیت نمیشود و تنها باعث خستگی در فضا میشود. سعی کنید از رنگبندی های متفاوت و در عین حال مناسب برای سبک خانه خود استفاده نماید.

خستگی از دکوراسیون

ما را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید.

admin

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *