گالری ما

اطلاعات تماس

طراحی نمای ساختمان

طراحی ها با ایده های بی شماری برای فضای داخلی پر شده است. ایده هایی برای خارج از خانه ؟ چگونه می خواهید خانه خود را پوشش دهید ؟طراحی نمای ساختمان چگونه باید انجام شود؟

دیدگاه اصلی شما کجاست، پاسیو شما  این پنجاه خانه بیرونی نشان می دهد که به چه معنی است که یک نمای مدرن دارد. با استفاده از ترکیبی از

چوب، گچ، بامبو، شیشه و بتن، آنها را مستقیما در پانل های عمودی شلیک می کنند، به سطح افقی بلند می روند و درختان نخل را در چندین تنظیمطبیعی می بینیم. مورد علاقه خود را از پنجاه ظاهر بیرونی خود را برای خود انتخاب کنید.

طراحی نمای ساختمان میتواند بسیار با اهمیت باشد، زیرا اولین چیزی که از خانه شما به چشم دیگران میخورد نمای ساختمان شما است و خانه شما با نما ساختمان شما مورد قضاوت از لحاظ زیباشناسی قرار میگیرد.

 

30 مدل طراحی نمای ساختمان مدرن

طراحی نمای ساختمان

ترکیب چوب، گچ و … را به یک طراحی نما ساختمان بی نظیر تبدیل کرده است . این خانه  را با یک ردیف از درختان زیبا و گلها می سازد.

طراحی نمای ساختمان

گل وگیاه را به خانه خود اضافه کنید. این ساخت آجر سفید اجازه می دهد تا نور از طریق یک سری از آجر ورود پیدا کند ، در حالی که یک ظاهر خزنده بیش از منطقه زندگی می کنند و گاراژ بسیار زیبایی در این ساختمان به چشم میاید .

ما همه از یک کابین ورودی مدرن از زمان به زمان خوابیم. این بیرونی چوبی بافته شده، شیارهای خود را بر روی سقف و روی عمودی قرار می دهد و پنجرههایش را به جنگل های کاج باز می کند .

 

طراحی نمای ساختمانی

باغ بیرونی خود را با چند سنگ قرار دهید. این ساختمان مدرن، با ستون بتنی بلند، دیوارهای نرده ای از پرده ها و شیشه های عمودی شیشه ای باخاکستری به ورودی سنگ و راه پله ها منطبق است.

طراحی نمای ساختمان

از استخر خود برای تقلید از شکل بیرونی خود استفاده کنید. این آپارتمان افقی طولانی از عناصر با پوشش شیشه ای و فلزی محافظت می کند، در حالیکه یک نوار لوکس از آبی طول آن را اجرا می کند. دو سطح از انواع مختلف صندلی های مدرن در فضای باز به منظور مشخص کردن توابع خاص هر منطقه مجهز شده است.

 

طراحی نمای ساختمان

مخلوط کردن فولاد، گچ و بتن را برای ترکیب کامل مدرن و خانگی. این محل اقامت دو طبقه در یک قطعه زمین مسطح اجازه می دهد تا در خورشید با اشعه ماوراء بنفش تا ستارگان باشد.

طراحی نمای ساختمان

زیبا و پیشرفته، این مجموعه ای از سطوح غیر مجاز که چگونه می شود زمانی که خورشید شروع به تنظیم می شود. ستون بلند آجر بلژیک پانل هایچوبی روکش را در یک قاب گچ ملاقات می کند و نور را به مناطق معمولی و حفظ حریم خصوصی در مناطقی که مایل به پنهان سازی است، میدهد.

طراحی نمای ساختمان

بالکن زیبا لذت بردن از خارج از منزل را افزایش می دهد. پنجره های بزرگ و باز قاب بیشتر از این روستا را تنظیم می کنند، در حالی که نرده های شیشه ای اجازه می دهد که یک صندلی راحت در غلاف در فضای باز داشته باشند.

طراحی نمای ساختمان

تماشای خارج از خانه نباید زیاد باشد. این رویای سفید گچ یک مهمانی کوچک را در یک محوطه چوبی کرسی می دهد و دیدنی کامل را برای تماشایحرکات کمرنگ، پرندگان و زنبورها می گذارد.

مهمانان را با باغ های غیر متعارف تعجب کنید. انبوهی از کاشی های خاکستری از آجر خاکستری تزئین شده، یک راهرو چوبی که با آویز آویزان روشن شدهاست، چشم را به چشم می اندازد.

ساکولنت ها و درختچه ها جایگزین آسان برای نگهداری باغ ها می باشند. این خانه آجری و چوبی می تواند سبز خود را در طبقه همکف از زمین لذت ببریدیا روی بالکن آهن سیاه نگاه کنید.

شهر را در آن قرار دهید یا شهر را ترک کنید. این آپارتمان نوآورانه درب کرکره اصلی و نمای مرکزی پنجره را باز می کند، و آنها را مجددا محافظت می کند تا ازسر و صدا و دود جلوگیری شود.

از لحظه ای که از خواب بیدار می شوید، در قایق جت خود را فیش قرار دهید. این خانه معاصر از چوب و بتن های بتنی و چوبی استفاده می کند تا یک آبشاراز لایه هایی که بیش از یک دریاچه دراز بکشند ایجاد کند.

دسترسی به خانه خود را آسان کنید در میان زمین های صاف، صاف، حیاط های شکسته و مراحل عریض، این مجموعه بیرونی چوبی را در بازدیدکنندگان باحفره در مرکز خود قرار می دهد.

جرات کردن در راه نوردهی به شما متفاوت باشد. این بیرونی سبک مدرن اسلامی باعث می شود که اتاق های تیره تر سبک تر باشد، در حالی کهالگوهای نورانی موزاییک سنتی بر فرش داخلی بیرون می ریزند.

یک سایت شیب دار می تواند به نفع شما کار کند. پانل های پنجره ای با دو طرف چوبی گرم اجازه می دهد تا یک دید کلی در یک محل شهری بمانید.

فکر می کنید سیاه و سفید هم با هم نشسته اند؟ دوباره در این ساختار سبک جنگا فکر کنید که جعبه سیاه را در بالای صفحه نگه می دارد و یک قسمتسفید در زیر است. مسیرهای سنگریزه مهمان را جلب می کند

دو ظاهر می تواند همراه با کمک مواد مورد استفاده قرار گیرد. گچ و شیشه ای Miami-esque با سنگ های روستایی و بتن صنعتی برای تولید خانه هایغیر معمول در خیابان می پیوندند.

خاکستری و سنگ، احساس آرامش به محیط اطراف شهری می دهد. قدم زدن های چوبی را به سمت یک صندلی راحت بین درختان بکشید.

طراحی فوق العاده برای یک خانه یا دفتر، این ساختمان پیچیده صنعتی در منزل بالا را ارائه می دهد. به جای پنجره کرکره بامبو، گریتینگ فلزی یک چشمانداز از فضای خارج از منزل را بین چراغ های پری دریایی آویزان ارائه می دهد. به جای درختان نخل، بلوارهای بلوط پوشاننده سبب ایجاد فضای سبز می

شوند.

ناخودآگاه سفید شما به نظر می رسد کمی بیش از حد شدید؟ ادویه آن را با دو لایه سقف، زاویه های غیر متعارف و یک دسته از سبز از لبه های خود را افزایش می دهد.خانه خود را روشن در خیابان – و نه فقط برای کریسمس. روشنایی خط رهبری سقف، دیوارها و گیاهان گلدان این دو طبقه را به طور جدی نوآورانه می کند.

بیشترین دید را با ساختن پیشانی های بیرونی ایجاد کنید. این پنج بالکن دارای یک منظره زیبا و سبک طراحی شده است. فراموش نکنید که آبی فراموشمی کند یک شگفتی ساده در راه است.

یک مکان کوهستانی سزاوار یک خانه با منظره است. تیرهای چوبی سفید تا آسمان به سوی یک استخر، عرشه چوبی لجن و پنجره های مستطیلی رنگی می رسند.

بیرونی گرمسیری می تواند در مناطق شهری کار کند. این خانه دو طبقه خانه ایی است که برای رسیدن به ظاهر، از پنجره های بامبو، تزیین استخر چوبی،تپه های وحشی و درختان نخل استفاده می کند.

طراحی نمای ساختمان

سه سطح همبستگی نشان دهنده تطبیق رنگ در این عمارت دو طبقه است. طرح های پلاستیکی بزرگ از شیشه و حتی پلتفرم های دید گسترده تر،طرح باز کردن طرح آن، یک واسط روستایی را ایجاد می کند.

خانه خود را به عنوان یک مرکز تفریحی فوق العاده حس کنید. بافت سفید و چوب در اطراف یک استخر سبز، در حالی که پنجره های تمام شیشه ای، نگاهی به دریا و جریان در محیط داخلی و خارجی می اندازند.

طراحی نمای ساختمان

به راحتی به عنوان یک رویا به رسمیت شناخته شده، این خانه مدرن به دنبال یک صخره مرجانی خیره کننده چشم ما هیجان زده می شود. به عنوان پنجرههای زنجیره ای فلزی، فقط مقدار مناسب نور را در اختیار شما قرار می دهد، قاب های زغال چوب قوی و یک قاعده قالی سفید، به سوی بهشت ​​شهری منجر می شود.

طراحی نمای ساختمان

هرگز خارج از چارچوب تصور کرده اید؟ ما نبودیم این خانه دو طبقه خانه های مخلوط با استفاده از سبک آپولو، با پایان دادن به بالکن محدب بالکن و پاسیوچمن مصنوعی ساخته شده است.

طراحی نمای ساختمان

admin

نظرات (2)

 1. حامد شهابی
  ۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام. من حامد شهابی هستم معمار و موسس شرکت طراحی داخلی آرک مایان. مطالب شما رو همیشه میخونم و کلی بهره مند میشم خوشحال میشم شما هم به وبسایت من بیاید و در مورد مطالب نظر بدهید.

  • admin
   ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

   سلام
   ممنون، نظر لطف شما ست.
   حتما از سایت شما دیدن میکنم.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *