درب داخلی

درب داخلی بر خلاف درب ضد سرقت مورد استفاده قرار می گیرد، درب داخلی دربی است که داخل آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرد مثلا درب سرویس و درب اتاق نمونه ای از درب داخلی هستند که در داخل آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرند.

یکی از مهمترین اجزای هر خانه بعد از درب ضد سرقت که نقش بسیاری در جلوه و زیبایی آن دارد، درب های داخلی هستند. درب های یک ساختمان، علاوه بر کارایی و نقش خود، می توانند به عنوان یکی از اجزای دکوراسیون داخلی نقش ایفا کنند.

درب داخلی ساختمان، شامل درب اتاق ها، سرویس بهداشتی و حمام است. درب های داخلی بر اساس محل نصبشان، می توانند دارای تنوع جنس مختلفی باشند. به عنوان مثال درب سرویس بهداشتی و حمام عموما از جنس ضد آب انتخاب می شود.

انواع درب داخلی شرکت مهندسی سورنا

درب داخلی ام دی اف

این گونه درب ها علاوه بر داشتن کلاف چوبی میانی،از چوب روسی ساخته شده و توسط دستگاه CNC و بدون دخالت دست و طرح این درب ها روی آنها طراحی میشود . همچنین دستگاه CNC قادر به پیاده سازی ظریف ترین اشکال می باشد .

درب ام دی اف  با روکش PVC نیز موجود میباشد. PVC به علت مقاومتی که در برابر رطوبت دارد به عنوان دربی برای سرویس های بهداشتی نیز استفاده میشود .

جهت مشاهده طرح های مختلف درب ام دی اف کلیک نمایید.

درب داخلی ام دی اف

درب داخلی اچ دی اف

یکی از پرکاربردترین انواع درب در ساختمان دربهای اچ دی اف(HDF) می باشد زیرا درب داخلی HDF دارای  کیفیت و قیمت مناسب است.

درب HDF با روکش PVC نیز موجود میباشد. PVC به علت مقاومتی که در برابر رطوبت دارد به عنوان دربی برای سرویس های بهداشتی نیز استفاده میشود .

جهت مشاهده طرح های مختلف درب اچ دی اف کلیک نمایید.

درب داخلی اچ دی اف

درب داخلی تمام چوب

درب تمام چوب همانطور که از نامش پیداست، فارق از نوع چوب، دربی است که از چوب خالص ساخته شده است.

امروزه استفاده از دربهای تمام چوب به عنوان درب داخلی  بسیار مرسوم تر از گذشته شده، دربهای چوبی با مدلهای متنوع ظاهری لوکس وشیک به دکوراسیون منازل شما میدهند.

جهت مشاهده طرح های مختلف درب تمام چوب کلیک نمایید.

درب داخلی ضد آب ABS

با روی کار آمدن روش های نوین در تولید انواع درب ضد آب و بکارگیری از شیوه های مبتکرانه در طراحی درب ABS می توان به عنوان درب داخلی نیز استفاده نمود و از درب ABS قاب دار به عنوان گزینه مناسبی برای درب داخلی نام برد.

جهت مشاهده طرح های مختلف درب ABS کلیک نمایید.

درب ضد آب ABS