طراحی دکوراسیون امروزه برای افراد اهمیت ویژه ای پیدا کرده است و انتخاب رنگ ، نحوه چیدمان، نورپردازی و تزیینات جزو مسائل مهم هنگام طراحی دکوراسیون می باشد که ذهن تان درگیرشان خواهد شد. برای اینکه بتوانید دکوراسیونی زیبا و بی عیب و نقص طراحی کنید بهتر است قوانین طراحی دکوراسیون و نظر کارشناسان دکوراسیون داخلی را بدانید و با توجه به آن ها به دکوراسیون ایده آل تان برسید.اصول طراحی دکوراسیون اداری

دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی هنر و علم درک رفتار مردم برای ایجاد فضاهای کاربردی در یک ساختمان است.

طراحی آشپزخانه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

نما ساختمان اولین چیزی است که به ما می گوید که ساختار آن مکان چیز ویژه ای برای ارائه دارد.

طراحی نما

طراحی نمای ساختمان

نما ساختمان اولین چیزی است که به ما می گوید که ساختار آن مکان چیز ویژه ای برای ارائه دارد.

طراحی دکوراسیون 

طراحی دکوراسیون ساختمان، از نقطه نظرات مختلف همواره مورد تایید و نقد بسیاری بوده است ، بسیاری بر این عقیده هستند که چه لزومی دارد که ساختمان ها حتما به شکلی خاص باشد و این زیبایی های ظاهر ساختمان را علت بسیاری از مشکلات سازه ای و اجرایی می دانند .

با این حال عقیده غالب در مورد طراحی دکوراسیون ساختمان بر این است که ساختمان می بایست با زیبایی خاص خود طراحی گردد ، بدین منظور لازم به ذکر است که هر ساختمان ، حالت خاص خود را داراست. چرا که هر ساختمان کاربری خاصی داشته و مکان خاصی دارد و باید متناسب با مکان و کاربری که در آن وجود دارد طراحی گردد.

طراحی دکوراسیون
طراحی دکوراسیون

خلاقیت ، عنصر جدایی ناپذیر طراحی معماری

طراحی دکوراسیون ساختمان یک جزء اساسی و جدایی ناپذیر به اسم خلاقیت دارد. در مورد خلاقیت باید محتاط نیز بود، چرا که هر خلاقیتی در ساختمان سبب می گردد که ساختمان به طور کلی قابل اجرا نباشد. لذا گفتنی است که بهتر است طرح های خلاقانه ای را انتخاب کرد که با شرایط حاضر کشور، حداقل یک بار چیزی مشابه آن اجرا شده و به قولی امتحان خود را پس داده باشد.

طراحی دکوراسیون
طراحی دکوراسیون