انتخاب بهترین درب داخلی

انتخاب بهترین درب داخلی

انتخاب درب داخلی

درب داخلی می تواند طیف وسیعی از توابع را برای ملک شما انجام دهد. علاوه بر مزایای حفظ حریم خصوصی، آنها همچنین دارای ویژگی های مانند عایق صدا هستند که باعث آرامش بیشتر برای شما میشود، درب داخلی به زیبای بیشتر دکوراسیون منزلتان کمک می نماید.

الیزابت آصاف (طراح در جبهه شهری) می گوید: “به دلیل افزایش سطح زندگی در منزل، حتی خانه های واقعا بزرگ نیز دارای دربهای داخلی بسیار کمتری نسبت به نیازشان هستند.”

بنابراین چه باید بکنید برای انتخاب درب داخلی مناسب برای ملک خود؟ برای انتخاب درب داخلی مناسب موارد زیر دقت نمایید.

سبک باز شدن درب

اولین و مهمترین چیز اینکه در نظر بگیرید که چگونه از داخل مکان های که درب داخلی قرار میدهید چه استفاده ای می کنید. مدل های  استاندارد معمولا مناسب برای همه مکان ها هستند، اما سناریوهای خاصی وجود دارد که می تواند از یک روش متفاوت استفاده کند.

به عنوان مثال، آیا شما دارای گاردهای باریک و یا یک اتاق خواب کوچک هستید؟ نصب یک سیستم درب ریلی که به دیوار اسلاید شود می تواند بهترین راه حل در اینجا باشد، زیرا فضای طبقه را نمی گیرد و نیازی به تغییر در چیدمان نیستید.

الیزابت می گوید: “من فکر می کنم در گذشته، دربهای ریلی از زیبایی خاصی برخوردار نبودن، اما جدیدن طرح های بسیار خوبی وجود دارد که شما می توانید علاوه بر ایجاد فضا بیشتر به دکوراسیون منزل خود نیز کمک کنید.

بسیاری از مردم درب ریلی را در اتاق هایی قرار می دهند که در آن یک انتقال بدون درز بین دیوار و درب را می خواهند.

 

درب داخلی ریلی

 

درب های دو طرفه یا کشویی داخلی اغلب برای ایجاد احساس اتصال بین دو فضا استفاده می شود و همچنین به شما اجازه می دهد تا محدوده هایی را برای ایجاد حریم خصوصی بیشتر ببرید.

متیو تاد، مدیر عامل Todd Doors می گوید: “قرار دادن درب کشویی و تقسیم اتاق به شما انعطاف پذیری بیشتری می دهد.”

همچنین می تواند در آشپزخانه نیز از این درب استفاده کرد تا از انتقال بوی های پخت و پز آشپزخانه جلوگیری کرد. اکثر مردم پنل های شیشه ای را انتخاب می کنند تا زمانی که آنها بسته شوند، جریان نور در خانه همچنان حفظ شود.

این یک نمونه از درب بود که شما میتوانید انتخاب کنید در کل شما با توجه به فضای که دارید میتوانید از دربی استفاده کنید که سبک باز شدن آن مناسب شما باشد.

متریال درب داخلی

این که آیا شما از درب براق، مدرن و یا چوبی میخواهید استفاده کنید، باید توجه کنید که انتخاب شما از متریال درب به طور گسترده با زیبایی شناسی کلی خانه شما مطابق باشد.

یک خانه سنتی با یک کفپوش سنگ احتمالا  استفاده از درب شیشه ای مناسب نخواهد بود، اما با اضافه کردن گزینه های چوب الوار به نظر می رسد دکوراسیون زیباتری خواهد داشت.

البته چوب انتخاب محبوب مواد برای درب داخلی است و شما می توانید این را در سبک های متناسب با تقریبا هر طرح پیدا نمایید.

در کل برای انتخاب بهترین درب داخلی باید همه چیز از جمله فضا و دکوراسیون داخلی خود را در نظر بگیرید و سپس انتخاب نمایید.

 

بهترین انتخاب درب داخلی

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.